FIESTA DE BODAS

Chcesz mieć przyjęcie weselne inne niż wszyscy? Twoi goście mają różne gusta? Kochasz jakość i dobrą muzykę? Szukasz osobowości i profesjonalizmu? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Paweł Kucharczuk (DJ Santos) w duecie z kolumbijskim tancerzem i perkusjonalistą, Aicardo Mosquera (Dragon) zapraszają na International Wedding Party! 100% pozytywnych emocji!

Despacito na całe życie w rytmie lambady!

International Wedding Party! DJ Santos & Dragon (drums) To unikalna oferta na rynku usług weselnych. Łączymy pokolenia, kultury i gusta! Wiemy jak profesjonalnie zrealizować przyjęcie weselne i rozbawić osoby z różnych środowisk i krajów. Oferta charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, prowadzeniem przyjęcia w języku polskim, angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Dodatkowo oferujemy koncerty i pokazy taneczne naszego całego zespołu, tematyczną dekorację oraz wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie. Bez względu na szerokość geograficzną oraz gusta, tworzymy wymarzone przyjęcie weselne. Mamy referencje i doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych z parami z różnych kultur np. Polska i Peru, Polska i Hiszpania, Polska i Brazylia, Polska i Liban, Polska i Tajwan, Polska i Portugalia (obsługa w Lizbonie), Polska i Algieria oraz liczne pary polskie, które chciały mieć przyjęcie weselne inne, które chciały połączyć klimat międzynarodowy z polskim. Z parami młodymi na długo zostajemy w bardzo pozytywnych relacjach. Kochamy to co robimy!

Oferujemy:

– obsługę djską oraz konferansjerską
– Show taneczne i koncert live (LATINO  & INTERNATIONAL HITS)
– obsługę dźwiękowa, oświetleniową i wizualną
– oprawę dekoracji wraz z foto budką
– logistyka
– znalezienie lokalizacji
– planowanie przyjęcia

Eventy realizuje na najnowszej generacji sprzętu nagłośnieniowego QSC serii K 10 i K 12 oraz KW 181 subbas. Będziemy używali ledowe urządzenia oświetleniowe firmy Eurolite. Urządzenia pracują na niskim poborze mocy. Nie zabraknie mikrofonów bezprzewodowych firmy Shure. Sprzet Dj będzie firmy Pioneer, a mikser będzie firmy QSC.

Konferansjer/DJ SANTOS to Paweł Kucharczuk to popularyzator wielokulturowości w Polsce, kolekcjoner muzyki i prezenter radiowy (Jazz Radio, Radio Pin, Radio RDC). Posiada wieloletnie doświadczenie organizowania wydarzeń specjalnych w branży spotkań w swojej agencji eventowej. Współtworzył projekty: zespół Primitivo, klub Sheesha Lounge, festiwal „Planeta Latina”, trzy edycje Warszawskiego Tygodnia Wielokulturowego, trzy edycje Targów Latino oraz 17 lat Festiwalu Brazylijskiego w WarszawiE. Ma na koncie wiele prestiżowych imprez w Polsce i za granicą m.in. praca Dj-ska podczas gali Europejskiej Akademii Filmowej (European Film Awards Warsaw 2006), występy w Lizbonie (realizacja przyjęcia weselnego) i Berlinie (wręczenie honorowej nagrody dla Andrzeja Wajdy w Berlinie). Brał udział w programie Mana i Materny pt. Wehikuł czasu, współtworzył dokumentu dla TVN STYLE „Poza szlakiem – Kużniar w Rio „. Wiele środowisk uważa, że jest legendą imprez latino w Polsce, a jego muzyczna składanka „Praia Latina” stała się kultowa.

Nowy projekt „Wesela bez granic” realizuje zapotrzebowanie rynku na usługę dedykowaną klientom o wysokich wymaganiach i odmiennym pochodzeniu. Wiedza o różnorodności kulturowej, specyfice branży weselnej oraz znajomość języków obcych gwarantuje sukces każdego wesela.

Na instrumentach perkusyjnych – Aicardo „DRAGON” Mosquera to utalentowany animator i perkusjonalista z stolicy salsy Cali w Kolumbii. Znany ze współpracy z projektami muzycznymi w Europie i Ameryce Łacińskiej. Współpracował min. z Reinaldo Ceballo z Calle Sol czy zespołem Salsa Central. Miał przyjemność współpracować z gwiazdami polskiej estrady przy różnych projektach telewizyjnych (TVP 1, 2, TVN, POLSAT), między innymi: Taniec z Gwiazdami. W nowym projekcie Dragon & Santos pełni rolę wodzireja i animatora. Jest ulubieńcem wielu par