Dragon & Santos – Event & Art

REFERENCJE

Certyfikat „Wesele z klasą”

Portal ślubny „Wesela z Klasą” rekomneduje, dj Santos & Dragon jako sprawdzonego uługodawce w oparciu o zweryfikowane opinie klientów w ramach serwisu www.weselezklasą.pl

https://www.weselezklasa.pl/santosdragon/

Referencje Rotary Club Warszawa

Stowarzyszenie Club Rotary Warszawa współpracuje z Panem Pawłem Kucharczukiem od 2010 roku przy organizacji corocznych Bali Dobroczynnych w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Rola Pana Pawła w procesie kształtowania tych eventów jest nieoceniona. Jest autorem koncepcji artystycznej, jest odpowiedzialny za wybór artystów oraz zabezpiecza kwestie techniczne związane z nagłośnieniem i oświetleniem.

W trakcie Balów, Pan Paweł pełni funkcję prowadzącego część artystyczną oraz DJ’a. To czyni go
osobą odpowiedzialną za atmosferę i dobrą zabawę na Balu. W dużym stopniu dzięki niemu goście
chętnie powracają na imprezy w kolejnych latach. Należy również podkreślić, że ze względu na
charytatywny charakter Balu, wsparcie Pana Pawła Kucharczuka jest w pewnym stopniu pro bono.

Gorąco polecamy współpracę z Panem Pawełem Kucharczukiem.

https://www.facebook.com/weselabezgranic/videos/pcb.1222969304701416/665503660696881

Referencje Michał i Klaudia

Polecamy współprace z Panem Pawłem Kucharczukiem (weselabezgranic.pl) jako organizatora części artystycznej i technicznej przyjęcia weselnego. Podczas naszego wesela był odpowiedzialny za organizację nagłośnienia i oświetlenia w trudnym logistycznie i dużym obiekcie w warszawie. Wykazał się znakomitym wyczuciem oraz doświadczeniem zawodowym, które zaprocentowało znakomitym rezultatem, co wielokrotnie było podkreślane przez naszych gości.

https://www.facebook.com/weselabezgranic/photos/pcb.499534213711599/499533930378294/

Referencje Natalia i Tomasz

Z ogromna przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować usługi Pana Pawła Kucharczuka, z którym mieliśmy okazję współpracować przy okazji naszego wesela. Podczas imprezy był odpowiedzialny za muzykę, oświetlenie i nagłośnienie oraz role konferansjera. Pracę, którą wykonał Pan Paweł jest nie do opisania. Do dzisiaj goście wspominają muzykę oraz tańce . Wszystkim którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem dja na wesele lub inną imprezę polecamy usługi Pana Pawła z całego serca!

https://www.facebook.com/weselabezgranic/videos/685583968439955